Aprīkojums

Labdien svētdienā!

Atkal nedēļa ir aiz muguras, un tūlīt sāksies jauna. Ko tā mums sola? Domāju, ka augšupeju, darbu izdošanos un veiksmi! Ja tā padomā, vai var būt arī savādāk? Nē, nevar! Tu pa brīvdienām esi atpūties, pirtiņā smēlies spēku miesai un garam, esi pavadījis fantastisku nedēļas nogali ar ģimeni – spēks plūst no Tevis!

Protams, mūsu uzdevums ir nemainīgs. Gādāt, lai šādas atpūtas Tev būtu katras brīvdienas. Tādēļ, mēs jau tagad sākam strādāt pie Tavas labsajūtas. Mēs esam salikuši nākamās nedēļas akciju un daudziem pirts piederumiem. Tu noteikti zini, kas Tev iet uz beigām labas pirts baudīšanai. Ienāc mūsu internetveikalā www.istaspirtslietas.lv, izvēlies vajadzīgo, un mēs Tev to piegādāsim uz tuvāko omnivu. Jā, tas ir tik elementāri!

Bet nu, nedaudz aplūkojam nākamās nedēļas interesantākos piedāvājumus.

Protams, spilventiņš “Laimei” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimei/. Vai vēl kādam šāds spilventiņš nav mājās? Ja nu gadījumā nav, pasūti un LAIME ienāks Tavās mājās. Katra dāvana, ko mēs pasniedzam, ir daļa no lielās laimes, pasniedz šo, un tas būs tiešs norādījums, kur laimei ir mājas vieta!

Mūsu lepnums, sadaļa ar cepurēm. Nākamās nedēļas akcija https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/, skaista un izteiksmīga. Visi pirtī gājēji, uzreiz sapratīs, kurš ir galvenais PIRTNIEKS!

Mums ir arī “smagais gals”. Katram, pirtī un ne tikai pirtī, ir jābūt skaistam inventāram. Piemēram, šis spainis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-10l-ar-plastiku/ ir fantastisks koka izstrādājums, kurš harmoniski ieliesies Tavā pirts interjerā, kā arī būs labs palīgs ūdens nešanai.

Kā redzi, apskatījām tikai dažus piedāvājumus, bet cik tādu vēl ir. Jā, kamēr sarunājos ar jums, mums jau atnāca pasūtījums cepure un pirts svārki.

Laidīšu jūs aplūkot visus piedāvājumus un iepirkties.

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *