Par mums

Jūsu labā esam sākuši strādāt 2016. gada marta.

Esam uzņēmums, kurš mērķtiecīgi iet uz savu izcilību. Ar pirts starpniecību, palīdzēt jums uzlabot un saglabāt pēc iespējas ilgāk veselību, možu garu, kā arī izraisīt vēlmi apmeklēt pirts procedūras. Palīdzēt izvēlēties vispiemērotākās  preces, lai katrs jūsu apmeklējums būtu kas īpašs.

Tāpat, mūsu mērķis ir stipra ģimene Latvijā, kas arī ir sasniedzams ar pirts starpniecību. Pirts apmeklēšana ir ģimenes pasākums, viens no ģimenes saišu stiprināšanas elementiem! Par šo mēs bieži runājam Facebook, linkedin, un runāsim arī šī internetveikala blogos.

Šis, jaunā dizaina internetveikals, ir spilgts apliecinājums tam, ka jums interesē ne tikai piedāvātā produkcija, bet arī atbalstat mūsu ģimenes vērtības kursu. Soli pa solim, ar jūsu palīdzību, mēs būvējam un būvēsim savu ideālo ģimeni.

Populārākās kategorijas

Īpašie piedāvājumi

Биогумус

0.70
Биогумус производится калифорнийскими червями. 0,70 центов за литр

Мыло с ароматом ландыша

3.35
Это уникальное мыло изготовлено из 100% натуральных растительных масел. Это, в свою очередь, радует людей с аллергическими реакциями на химические примеси. Продумана эстетичная и со вкусом оформленная упаковка!

Чай «Meža Tēja»

3.62
Перед процедурой чай помогает мягко согреть тело и подготовить его к парным процедурам, а также способствует потоотделению. В перерывах чай помогает сбалансировать внутреннюю среду организма и удалить загрязнения. После банных процедур он обогащает организм необходимыми веществами и улучшает самочувствие. Состав: цветки клевера, цветки липы, листья светлячка, листья овса, листья березы, листья лесного ореха, листья зверобоя, листья малины. Лекарственные растения для приготовления смеси чайного напитка собирают на биологически сертифицированных территориях в естественной среде.

Решетка деревянная для сауны 0,45 × 1,5 м

29.05
Удобная деревянная решетка из черной ольхи Koд:752

Решетка деревянная для сауны 0,45 × 1,0 м

17.77
Удобная деревянная решетка из черной ольхи Koд:100