Pirts atribūtika

Labs vakars!

Kā tad ir, vai esam jau ieskrējušies? Nedēļa jau vidū, sastādītie plāni jau realizējas?! Ceru, ka jā, esam apņēmušies tos arī piepildīt.

Mēs jau arī kārtīgi esam sākuši strādāt. Pirmie pasūtījumi jau ir apstrādāti un nosūtīti. Prieks, ka pirtiņa kuras neskatoties uz datumiem. Veselība vienmēr ir pirmajā vietā, un to uzturēt palīdz pirtiņa!

Apskatāmies, ko mēs šonedēļ varam iegādāties nedaudz lētāk:

Protams, aromātisks spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/…/aromatiskais-spilventins…/, mūsu veikala neatņemama sastāvdaļa! Atceramies, nākamā atzīmēšana ir “Valentīndiena” 🙂.

Kolosāla koka reste pirtij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-1m/. Šādu kad uzliec, vari sēdēt kopā ar sieviņu, mīļi, mīļi. 🥰 Tas, ka paliknis ir sarullējams, padara to ērtu transportējot.

Un aplūkosim pēdējo, šodien. Koka birste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-birste/. Ļoti parocīga, garais kāts ir noņemams un gumija apkārt, lai uzvilktu uz rokas. Ja ej viens mazgāties, ar šādu kātu muguru vari pats noberzt, bet ja sieviņa palīdz – saturies! Uzvelk uz rokas un berž, un berž… 😉

Nu lūk, apskatījām tikai trīs fantastiskas preces, bet cik daudz mums to ir! Nāc tik veikalā un aplūko sev noderīgās lietas. Kā jau vienmēr, mēs Tev tās nosūtīsim pāris dienās 🙂

Lai visiem izdevies šis vakars!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *