Bez kategorijas

Hei, hei, hei!

Drošiem un noteiktiem soļiem ejam “iekšā” svētkos! Tūlīt, tūlīt Lieldienas, jeb Jēzus augšāmcelšanās svētki ir klāt!

Šos svētkus, katrs svinēs pēc savas pārliecības un vēlmēm, bet kopīgs visiem ir viens – šie ir svētki! Mēs arī nevēlamies atpalikt, un cenšamies ielekt pēdējā svētku vagonā (starp citu, pēdējā vagonā, kā pēdējā skolas solā, vienmēr ir pati jautrība 🙂 ).

Līdz ar nagiem, bet esam paspējuši ielikt jaunākos piedāvājumus, kārtējās SUPER preces! Ja nu Tu brīvdienās taisies apmeklēt pirtiņu, tad apmeklē arī mūsu veikalu, un izvēlies visu nepieciešamo. Bet nu, parādīšu, pie kā mēs šodien strādājām. Kamēr fotografēju, kamēr apstrādāju, kamēr liku veikalā – iemīlējos līdz ausīm, katrā no šīm precēm 🙂 :

Piemēram, pirts svārki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-svarki-kopija/. Gaisīgi, viegli, ar līmlenti. Nāc no pirtiņas ārā, apliec apkārt un sēdi, baudi tēju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-teja-ar-bagatu-dabisko-sastavu/. Un jā, par lieliem un vareniem cilvēkiem mēs arī esam padomājuši https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-svarki-xxl/.

Es mīlu, un man ļoti patīk mūsu “daiļais dzimums”. Par viņām ir jārūpējas, kā par orhidejām, ja Tu vēlies, lai tā ziedētu. Tādēļ, šis saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-roza/, tavai mīļotai liks izskatīties sievišķīgi, un tajā viņa jutīsies silti un komfortabli. Ir diskusijas, vai tik biezs dvielis nav par slogu? Bet, ir brīži, kad šāds apģērbs ir tieši laikā, lai nejustu drēgnumu. Man ļoti patīk, ka tie ir uz līmlentas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-viriem-bruns/. Nav jāvelk pāri galvai, vai jākāpj iekšā. Apliec apkārt, un ir silts.

Bet nu, ja esi ko aizmirsis, žigli nāc mūsu veikalā un iegādājies, bet mēs parūpēsimies, lai Tu saņemtu visu pēc iespējas ātrāk!

Tiekamies,

Tavs internetveikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *