Pirts komplekti

Sveiks mīļie Draugi!

Ar lielu gandarījumu, atkal nāku pie jums “uz sarunu”. Šīs divas reizes nedēļā, man sagādā gan prieku, gan liek padomāt, ko vēl interesantu jums varētu pastāstīt. Kārtējo reizi saprotu, ka pats interesantākais mūsu internetveikalā ir NEDĒĻAS AKCIJA! Šī ir jau iestrādājusies rutīna, bet “sasodīti” patīkama. Ja jau tā ir man patīkama, iedomājos, kā jūties Tu, kurš seko tai līdz! Parasti, pirmdienās, mums ir kārtīgi jāpastrādā, lai apstrādātu pasūtījumus.

Tātad, tie kuri vēl mūs nepazīst. Mēs esam “SUPER VEIKALS” J kurš Jums piedāvā iegādāties dažādas noderīgas un vajadzīgas lietas KARALISKAM pirts apmeklējumam. Sākot jau ar dažādām pirtsslotām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, beidzot jau ar daudzām, labām mantām, savas pirtiņas iekārtošanai.

Nu piemēram, lai kārtīgi nopērtos, ir vajadzīga kārtīga un laba pirtsslota. Protams, mūsu arsenālā, ir arī “bambusniece” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Ne jau vienmēr gribas to ikdienišķo, kādreiz arī ko eksotisku var izmēģināt. Nu lūk, šī ir viena no mazajām iespējām, pamēģināt kaut ko neierastu. Un ja arī ir pamēģināts, kāpēc ik pa laikam neatkārtot, un ja vēl ir iepaticies?! 🙂

Es pats esmu sajūsmā par inventāru, ko piedāvājam. Ja nu Tu iekārto savu pirtiņu, tad Tev noteikti noderēs daudz labu lietu no sadaļas “APRĪKOJUMS” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/. Šajā vietā, Tu noteikti atradīsi daudz labu, izturīgu un dizainiski pievilcīgu lietu. Piemēram, šis spainis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-15l-ar-plastiku/. Es nezinu, droši vien, kādam varbūt nepatīk, bet es savā īpašumā šādu labprāt izmantotu. Un galvenais, tik izturīgs, ka pietiks gadiem, pat varbūt, visam mūžam. Es gan ceru, ka Tavs mūžs būs pietiekami garš, lai nopirktu vēl kādu spaini – protams, no mums! 🙂

Nu ko, kā jau vienmēr, nāc pie mums veikalā, un izvēlies no visām labām lietām, kuras Tev noderēs nākamnedēļ. Pasūti un mēs piegādāsim!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *