Mēs Tev uzsmaidam!

Pirts māksla

Pirts jau no seniem laikiem ir bijusi dvēseles un miesas attīrīšanas un atjaunotnes vieta, kas palīdz iegūt veiksmīgai un laimīgai dzīvei nepieciešamo līdzsvaru un veselību.

Ir ļoti svarīgi visas pirts procedūras darīt pareizi!

Šajā sadaļā mēs padalīsimies ar pirts ekspertu gudrībām un rekomendācijām.

Pirts ir ne tikai vieta patīkamai atpūtai, tā, pirmkārt ir vieta, kur var uzlabot veselību un sakārtot iekšējo enerģiju. Pirtī liela nozīme ir pirtslietām un pirts procedūrām. Zinot, kādas pirtslietas izmantot, kā to darīt pareizi, var panākt brīnumainus rezultātus! Domājot par pirti, kā veselības avotu, mūsu pirtslietas ir veidotas no dabiskiem materiāliem un bieži to sastāvā ir dažādi ārstnieciskie un aromātiskie augi. Jo visu, kas ir vajadzīgs mūsu organismam, var dod daba un pirts, mācīsimies to izmantot.

Pirmkārt, pirms pirts apmeklējuma parūpējieties, lai līdzi būtu viss nepieciešamais: labas pirtslietas, laba kompānija un – galvenais – labs garastāvoklis. Aizmirstiet par ikdienu un steigu un noskaņojieties veselīgai atpūtai. Dažas stundas pirms pirts procedūrām atturieties no fiziskas pārslodzes un maltītes. Rāmi, ar pozitīvām domām sagatavojieties atveseļojošam pirts brīnumam!

Kā atrast sev piemērotu optimālo veselības stiprināšanas formulu pirtī.

Katram pirtniekam ir savas metodes un paņēmieni, un katram no viņiem ir taisnība. Eksistē daudz dažādu pirts procedūru un to paveidu. Galvenais, atrast tās procedūras, kas der tieši Jūsu organismam. Izdarīt to var, konsultējoties ar pieredzējušu pirtnieku un novērojot sava organisma reakciju pirts procedūru laikā. Esiet uzmanīgi ar temperatūrām, sāciet ar mazāku un palieliniet pakāpeniski. Atrodoties pirtī ir ļoti svarīgi novērot savu pašsajūtu! Tikai tā var atrast sev piemērotu optimālo veselības stiprināšanas formulu. Kā to izdarīt? Uzticieties intuīcijai un savam organismam, viņš pats jums pateiks priekšā, kad vajag nokāpt no lāvas, vai izmantot ozola slotu vai paņemt slotu ar maigāku iedarbību, ar kādiem augiem aromatizēt gaisu. Ja pēc pirts apmeklēšanas Jūs jūtaties viegli un komfortabli, Jūs visu darījāt pareizi. Klausieties organismu – viņš ir labākais Jūsu padomdevējs.

Plānota informācija:

- Kā izvēlēties pirtslietas

- Kā izvēlēties pirtsslotu

- Pirts veidi. Kādu pirti izvēlēties?

- Kā pareizi pērties

- Pirts veselībai

 

Sekojiet mūsu jaunumiem sociālajos tīklos!

Vieglu jums garu!